Stravovací systém

Stravovací systém firmy Biometric je koncipován pro co nejjednodušší a nejpohodlnější práci s objednávkami a výdejem stravy. Na základě dlouholetých zkušeností byl vyvinut software pro zpracování stravy který je součástí programu AttendanceProW pracujícím s databází MYSQL.

Celý systém je založen na spolupráci RFID bezkontaktních karet, stravovacích terminálů a stravovacího softwaru. Objednávání stravy je zajišťováno prostřednictvím moderních kiosků vybavených velkým dotykovým displejem, takže práci s nimi zvládne i člověk bez znalosti techniky.

Druhou možností objednávání je prostřednictvím web rozhraní. Celý systém charakterizuje obrovská modifikovatelnost a přehlednost. Výdej stravy je zajišťován terminály SF1099 v nerezovém vyhovotení které se hodí svým vzhledem do každé jídelny. mají integrovaný 7 palcový dotykový displej a práce s terminálem je pro obsluhu mimořádně intuitivní.

Daný systém je vhodný pro použití v komerčních jídelnách ale nachází si své zákazníky i mezi školními jídelnami, kde v systému byly implementovány i specifika těchto typů provozů.

Moderní program pro co nejjednodušší a nejpohodlnější práci s objednávkami a výdejem stravy

  • Součástí docházkového programu AttendanceProW je i modul pro objednávání, vydávání a správu stravy. Tento modul (Strava Pro) je nejlepší volbou pro firmy které svým zaměstnancům poskytují možnost stravování a chtějí mít pod kontrolou celou agendu spojenou s provozem jídelny
  • Při výběru verze jídla (při 3-směnném provozu většinou oběd / večeře / noční) si správce systému umí nastavit počet a typ jídla podle potřeby s možností doobjednávky.Administrátor umí samozřejmě upravovat a přidávat přesný název a popis jídla spolu s jeho cenou
  • Zaměstnanců můžeme rozdělovat podle potřeby na několik středisek / oddělení
  • Jídelníček má velkou variabilitu a poskytuje možnosti variací cen jídla, jeho plánování, rozpis, přidělení a takové seznamy ukládat a naopak importovat z formátu .xls
  • Stravovací systém poskytuje dokonalý přehled o objednaných a vydaných jídlech, čímž se zajišťuje správný a plynulý průběh vydávání stravyStravovací systém poskytuje dokonalý přehled o objednaných a vydaných jídlech, čímž se zajišťuje správný a plynulý průběh vydávání stravy

Ukázky programu

Na základě dlouholetých zkušeností byl vyvinut software pro zpracování stravy který je součástí programu AttendanceProW pracujícím s databází MYSQL.

nastavenia-jedalne
zoznam-jedal
zoznam-jedal (1)
zoznam-stredisk
objednavky

Objednávání stravy?

Objednávání stravy je zajišťováno prostřednictvím moderních Kiosk vybavených velkým dotykovým displejem, takže práci s nimi zvládne i člověk bez znalosti techniky.

Druhou možností objednávání je prostřednictvím web rozhraní.